HediyeSitemizi Asagidaki Butonlardan Sosyal Medyada Paylaşın Hemen 1000 Takipci Kazanın..

Hergün yeni araçların eklendiği bu bölümü sıkı takip edin. Eşsiz araçlar çok yakında burada olacak. Şimdilik aşağıdakiler ile idare edebilirsiniz.

Dikkat; Her 2 Saaatde Bir Takipçi Beğeni Ve Yorum Gönderme Kredileri Yenilenir.

İnstagram Takipçi Hilesi

Takipçi gönderme aracı ile, istediginiz kullanıcıya, kendi belirlediğiniz miktarda aktif takipçiyi anlık olarak istediğiniz profile gönderebilirsiniz. Gönderilen takipçilerin tamamı gerçek ve aktif Sitemize giriş yapan kullanıcılardır.

KULLAN


İnstagram Beğeni Hilesi

Takipçi Panelim Beğeni gönderme aracı ile, rahatca dilediğiniz gönderiye, kendi belirlediğiniz mikar beğeniyi anlık olarak gönderebilirsiniz. Gönderilen beğenilerin tamamı gerçek aktif kullanıcılardır.

KULLAN


İnstagram Video izleneme Hilesi

Video İzlenme aracı ile, istediğiniz Video ya, kendi belirlediğiniz miktarda İzlenmeyi anlık olarak gönderebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz Videoları Keşfete düşürebilir, Keşfet üzerinden organik  takipçi ve beğeni kasabilirsiniz.

KULLAN


İnstagram Yorum Gönderme Hilesi

Yorum gönderme aracı ile, istediğiniz gönderiye, kendi belirlediğiniz miktar ve içerikte yorumu anlık olarak rahatca gönderebilirsiniz. Gönderilen yorumların tamamı gerçek aktif kullanıcılar tarafındandır.

KULLAN


İnstagram Story / Canlı Yayın İzlenme

Story ve Canlı yayın izlenme aracı ile, sizin Hikayelerinizi aktif bir şekilde izlenme artırmasını saglar. Bu sayede Hikayeleriniz Veya Canlı Yayınlarınız Keşfete Düşmesini, Keşfetten aktif takipçi gelmesini salarsınız.

KULLAN

İnstagram Fotoğraf / Video Kaydetme

Kaydetme  aracı ile, istediğiniz Video veya Fotograflarınıza, kendi belirlediğiniz miktarda Kaydetmeyi anlık olarak gönderebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz Videoları veya fotoğraflarınızı Keşfete düşürebilir, Keşfet üzerinden organik  takipçi ve beğeni kasabilirsiniz.

KULLAN


Ücretsiz Kredi/ Takipçi ve Kredi Siparişi /Kampanyalar

Sitemizde her hafta Kullanıcılarımıza Özel Takipçi, Beğeni ve Yorum Kullanmanız için özel kampanyalar ve düzenli Hediye Çekilişleri düzenledik sizde bu çekilişlerden faydalanmak İçin Üçretsiz  Kredi Bölümünden rahatlıkla faydalanabilir ve Takipçi veya Kredi kazanabilirsiniz.

ücRETSİZ kREDİ   öZEL PAKETLER   Kampanyalar  


Çok yakında yeni araçlar eklenecek.

Copyright © 2018 Takipçikredi. Tüm Hakları Saklıdır.